• Kontrast
  • Wielkość czcionki
  • A-
  • A
  • A+
logo logo
Godło Polski
WIOSNA, ACH TO TY!
WIOSNA, ACH TO TY!
Data dodania wtorek 6 kwietnia 2021

W piątek 19.03.2021r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

DZIEŃ KOBIET
DZIEŃ KOBIET
Data dodania poniedziałek 22 marca 2021

Dzień Kobiet świętowaliśmy w naszym przedszkolu w dniach 8 – 9 marca. Swoje święto obchodziły wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i – małe. Dzień Kobiet to była kolejna okazja do tego, aby przedszkolaki wzięły udział w ciekawych i fantastycznych zajęciach.

Dzień Kota
Dzień Kota
Data dodania czwartek 25 lutego 2021

17 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kota. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane w ciemnych kolorach. W czasie zajęć przedszkolaki zdobyły wiele nowych informacji o swoich pupilach.

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU
WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU
Data dodania środa 17 lutego 2021

Walentynki w naszym Przedszkolu to wspaniała okazja do zabawy, ale przede wszystkim to dzień miłości i przyjaźni. Jego celem jest zachęcenie dzieci do okazywania uczuć swoim kolegom i bliskim. Maluchy również mają swoje pierwsze przedszkolne miłości, dlatego z wielka radością wycinały serca i wykonywały walentynkowe laurki.

BALIK KARNAWAŁOWY
BALIK KARNAWAŁOWY
Data dodania piątek 5 lutego 2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale. Dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień, na który czekają wszyscy z niecierpliwością, ponieważ jest atrakcją dostarczającą wiele radości i pozytywnych przeżyć.

WIELKA ORKIESTRA
WIELKA ORKIESTRA
Data dodania czwartek 4 lutego 2021

Kolejny razy - tylko tegorocznie w inny sposób niż zazwyczaj - dzieci w przedszkola Akademia Talentów brały aktywny udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.