logologo

Wydarzenia


DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

data dodania: poniedziałek 7 lutego 2022

Każdego roku 21 i 22 stycznia Babcia i Dziadek obchodzą swoje Święto. To oni są źródłem bezinteresownej miłości, studnią cierpliwości i dobroci. Z tej okazji wszystkie grupy przedszkolne przygotowały wyjątkowe niespodzianki.

więcej
PRZEDSZKOLNA WIGILIA

PRZEDSZKOLNA WIGILIA

data dodania: wtorek 18 stycznia 2022

Dzień 21 grudnia upłynął w Akademii Talentów w świątecznym nastroju. Od rana naszych milusińskich witał zapach pierniczków, w każdej sali rozbrzmiewały dźwięki kolęd, a kolorowe lampki na choinkach mieniły się jaśniej niż zwykle.

więcej
MIKOŁAJKI 2021

MIKOŁAJKI 2021

data dodania: wtorek 14 grudnia 2021

W poniedziałek 6 grudnia do przedszkola przybył gość, który wyczekiwany był przez dzieci od dłuższego czasu. Kiedy w drzwiach stanął miły, starszy pan z białą brodą i w czerwonym stroju, przedszkolaki z niedowierzaniem przecierały oczy. Hurra! To Święty Mikołaj!

więcej
ANDRZEJKOWE CZARY-MARY

ANDRZEJKOWE CZARY-MARY

data dodania: wtorek 7 grudnia 2021

We wtorek 30 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu andrzejki. Tego dnia magia towarzyszyła nam na każdym kroku. Wszystkie panie zamieniły się w czarodziejki, które przepowiadały przyszłość naszym kochanym przedszkolakom.

więcej
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

data dodania: piątek 26 listopada 2021

Jak co roku w przeddzień Święta Niepodległości upamiętnialiśmy odzyskanie przez nasz kraj suwerenności. Przedszkolaki z Akademii Talentów uroczyście obchodziły tę rocznicę, czcząc pamięć tamtych ważnych listopadowych dni…

więcej
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

data dodania: wtorek 23 listopada 2021

W piątek 5 listopada włączyliśmy się w obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Bajki są nieodzownym elementem dzieciństwa, dlatego przypomnieliśmy sobie te najciekawsze, a w rolę ulubionych postaci wcieliły się same przedszkolaki.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl