logo

Wydarzenia


WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

data dodania: wtorek 16 lipca 2019

Dnia 10 i 12 czerwca 2019 r. w Akademii Talentów odbyły się warsztaty kulinarne - prowadzone przez panią Weronikę - podczas których przedszkolaki poznały kolejne etapy wykonywania pizzy, składniki potrzebne do jej przygotowania oraz obejrzały specjalny piec do jej wypieku.

więcej
ALPAKI U AGI

ALPAKI U AGI

data dodania: piątek 12 lipca 2019

Dnia 14 czerwca br. dzieci z grupy Malarzy i Muzyków wraz z Paniami udały się na wycieczkę do Słomówka, aby bliżej poznać zwierzątka zwane alpakami. Przedszkolaki z zachwytem podziwiały piękne i puszyste zwierzątka…

więcej
PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

data dodania: piątek 5 lipca 2019

W poniedziałek 3 czerwca i w środę 5 czerwca w Stajni Maskawa odbył się Piknik Rodzinny. Tego dnia dzieci z grup: Malarze, Artyści i Plastycy oraz Sportowcy, Muzycy i Poeci zaprosiły swoich najbliższych, aby wspólnie z nimi uczcić ich święto.

 

więcej
PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH

PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH

data dodania: czwartek 4 lipca 2019

W dniu 11 czerwca grupa dzieci starszych reprezentowała Akademię Talentów w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole „Mali Einsteini”. Przedszkolaki zatańczyły do dwóch utworów: poloneza i walcerka. Następnie zaśpiewały ludową piosenkę.

więcej
KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

data dodania: środa 3 lipca 2019

Dnia 7 czerwca 2019 r. sześcioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej zorganizowanym w Zespole Szkół w Targowej Górce. Reprezentowały nas: Antosia, Marysia, Julia i Asia oraz Natalia i Dominika.

 

więcej
WYCIECZKA POETÓW

WYCIECZKA POETÓW

data dodania: poniedziałek 17 czerwca 2019

Tuż po pierwszym śniadaniu 27 maja dzieci z grupy Poetów wyjechały na wycieczkę. Nasze starszaki, zasiadając wygodnie w autokarze, najpierw wybrały się do Wrzesińskiego Kina „Trójka” na bajkę pt. „Kraina cudów”. Następnie Poeci odwiedzili Słoneczną Zagrodę w Nekielce.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl