logo

Wydarzenia


OD CHARLESTONA DO HIP-HOPU

OD CHARLESTONA DO HIP-HOPU

data dodania: poniedziałek 23 marca 2020

W piątek 28 lutego 2020 r. po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu Klub Małego Muzyka z programem tanecznym zatytułowanym „Od charlestona do hip- hopu”. Był to program pełny muzycznych dźwięków i energii, a przedszkolaki zostały zapoznane z pochodzeniem czterech różnych stylów tańca.

więcej
KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

data dodania: poniedziałek 9 marca 2020

Dnia 21.02.2020 r. odbyła się XV edycja konkursu plastycznego i czytelniczego ze znajomości twórczości D. Gellner i Cz. Janczarskiego zorganizowana w Zespole Szkół w Zasutowie. Zadaniem dzieci było m.in. samodzielne przygotowanie prac plastycznych z wykorzystaniem dowolnej techniki.

więcej
WALENTYNKI 2020

WALENTYNKI 2020

data dodania: wtorek 3 marca 2020

14 lutego 2020 r. przedszkolaki pod hasłem "Serduszko puka w rytmie cza-cza" świętowały Walentynki. Z tej okazji każdy miał na sobie czerwony element garderoby, a podczas drugiego śniadanka królowały czerwone przekąski. Jak co roku, działała też poczta walentynkowa!

więcej
BALIK KARNAWAŁOWY

BALIK KARNAWAŁOWY

data dodania: poniedziałek 2 marca 2020

Dnia 12 lutego br. w naszym przedszkolu odbył się balik karnawałowy pt. ,,Bajeczne poszukiwania”. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane w cudowne stroje. Można było spotkać księżniczki, wróżki, policjantów, superbohaterów, strażaków. Aż ciężko zliczyć i wszystkich wymienić!

więcej
WYSTĘP DLA SENIORÓW

WYSTĘP DLA SENIORÓW

data dodania: poniedziałek 27 stycznia 2020

Dzieci z grupy Artystów zostały zaproszone, aby uprzyjemnić spotkanie członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizowane w Nekielskim Ośrodku Kultury. W środę 15 stycznia br. przedszkolaki udały się na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

więcej
X PRZEGLĄD KOLĘD

X PRZEGLĄD KOLĘD

data dodania: poniedziałek 27 stycznia 2020

We wtorek 14 stycznia 2020 r. reprezentanci Akademii Talentów uczestniczyli w jubileuszowym X Bożonarodzeniowym Przeglądzie Kolęd zorganizowanym przez pana Rudolfa Topolskiego, zespół muzyczny Rudi Band oraz Przedszkole Publiczne „Mali Einsteini”.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl