logologo

Wydarzenia


DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

data dodania: wtorek 9 listopada 2021

W październiku obchodzimy Dzień Poczty Polskiej i Dzień Znaczka Pocztowego. Z tej okazji w każdej grupie przedszkolnej odbyło się wiele zajęć poświęconych temu, jak funkcjonuje współczesna poczta i jakie były jej początki.

 

więcej
DZIEŃ CHŁOPCA

DZIEŃ CHŁOPCA

data dodania: piątek 15 października 2021

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopca. W tym dniu nasi kochani przedszkolacy mogli się poczuć jak prawdziwi sportowcy, superbohaterowie, kowboje albo piraci. Szalone zabawy nie miały końca.

więcej
PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ

data dodania: piątek 8 października 2021

We wtorek 21 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkie dzieci na niepowtarzalne, trójwymiarowe seanse w kinie sferycznym. Przedszkolaki miały okazję podziwiania niezwykłych widoków z głębin oceanów i przestrzeni kosmicznej.

więcej
POŻEGNANIE MUZYKÓW

POŻEGNANIE MUZYKÓW

data dodania: środa 14 lipca 2021

"Załóż różowe okulary i idź przez świat" - słowa tej piosenki towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków z grupy Muzyków, która odbyło się w środę 23 czerwca br. Zgromadzeni na widowni rodzice i zaproszeni goście mogli obejrzeć występy naszych absolwentów.
więcej
POŻEGNANIE PLASTYKÓW

POŻEGNANIE PLASTYKÓW

data dodania: poniedziałek 12 lipca 2021

We wtorkowe popołudnie 22.06.2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Plastyków. Ten dzień był dla wszystkich bardzo szczególny i wyjątkowy, ponieważ nasze przedszkolaki zakończyły pewien etap w swoim życiu i wyruszają w dalszą podróż edukacyjną.

więcej
DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

data dodania: sobota 12 czerwca 2021

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Żeby ten czas był niezapomniany wystarczą dobre chęci, zapał i kilka dobrych pomysłów. Dlatego nasze Panie zadbały o to, aby ten wtorek różnił się od zwykłego dnia.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl