logologo

Wydarzenia


WIELKA ORKIESTRA

WIELKA ORKIESTRA

data dodania: czwartek 4 lutego 2021

Kolejny razy - tylko tegorocznie w inny sposób niż zazwyczaj - dzieci w przedszkola Akademia Talentów brały aktywny udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej
WIGILIA W PRZEDSZKOLU

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

data dodania: czwartek 21 stycznia 2021

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej ,,przedszkolnej rodzinie”. W Akademii Talentów, jak co roku, dzieci przez cały okres przedświąteczny poznawały tradycje i zwyczaje oraz chętnie i aktywnie uczestniczyły w przygotowaniach: wykonywały dekoracje oraz ozdabiały pierniczki.

więcej
RAZEM NA ŚWIĘTA

RAZEM NA ŚWIĘTA

data dodania: poniedziałek 21 grudnia 2020

W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w akcji organizowanej przez MEN. Celem inicjatywy było zarówno zachęcenie przedszkolaków do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnoty i więzi międzypokoleniowych.

więcej
#MALIPOWSTANCYna102

#MALIPOWSTANCYna102

data dodania: poniedziałek 21 grudnia 2020

Przedszkolaki z Akademii Talentów wzięły udział w kreatywnej lekcji historii w ramach akcji zorganizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Zadaniem było wykonanie wielkopolskiej rogatywki – czapki z daszkiem charakterystycznej dla Powstańców Wielkopolskich.

więcej
MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

data dodania: czwartek 17 grudnia 2020

W piątek 4 grudnia 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na czerwono i nikt nie zapomniał o czapeczce Św. Mikołaja. Dzieci były bardzo grzeczne i nie mogły się doczekać wizyty wspaniałego gościa.

więcej
ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

data dodania: wtorek 8 grudnia 2020

Wigilia Św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki, od dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Dawniej uważano, że listopad to miesiąc magiczny, niezwykły, właśnie dlatego wszyscy ludzie wykorzystywali ten czas na przepowiadanie przyszłości, a panny pragnęły odgadnąć, jaki będzie ich przyszły mąż.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl