logologo

Wydarzenia


DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

data dodania: piątek 25 marca 2022

Z okazji wyjątkowego dnia – Dnia Kobiet – nie mogło, oczywiście, zabraknąć w naszym przedszkolu zabaw i tańców. Ten radosny i przepełniony kwiatami dzień, świętowaliśmy 8 i 9 marca. W tym szczególnym czasie wszystkie kobietki otrzymały najszczersze życzenia oraz upominki.

więcej
KARNAWAŁOWY BALIK

KARNAWAŁOWY BALIK

data dodania: czwartek 24 lutego 2022

W lutym w każdej grupie przedszkolnej odbył się niesamowity bal. Było to niezwykłe wydarzenie dla naszych przedszkolaków! Balony, skoczna muzyka i małe co nieco - tego wszystkiego nie mogło zabraknąć na tegorocznych imprezkach!

więcej
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

data dodania: poniedziałek 7 lutego 2022

Każdego roku 21 i 22 stycznia Babcia i Dziadek obchodzą swoje Święto. To oni są źródłem bezinteresownej miłości, studnią cierpliwości i dobroci. Z tej okazji wszystkie grupy przedszkolne przygotowały wyjątkowe niespodzianki.

więcej
PRZEDSZKOLNA WIGILIA

PRZEDSZKOLNA WIGILIA

data dodania: wtorek 18 stycznia 2022

Dzień 21 grudnia upłynął w Akademii Talentów w świątecznym nastroju. Od rana naszych milusińskich witał zapach pierniczków, w każdej sali rozbrzmiewały dźwięki kolęd, a kolorowe lampki na choinkach mieniły się jaśniej niż zwykle.

więcej
MIKOŁAJKI 2021

MIKOŁAJKI 2021

data dodania: wtorek 14 grudnia 2021

W poniedziałek 6 grudnia do przedszkola przybył gość, który wyczekiwany był przez dzieci od dłuższego czasu. Kiedy w drzwiach stanął miły, starszy pan z białą brodą i w czerwonym stroju, przedszkolaki z niedowierzaniem przecierały oczy. Hurra! To Święty Mikołaj!

więcej
ANDRZEJKOWE CZARY-MARY

ANDRZEJKOWE CZARY-MARY

data dodania: wtorek 7 grudnia 2021

We wtorek 30 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu andrzejki. Tego dnia magia towarzyszyła nam na każdym kroku. Wszystkie panie zamieniły się w czarodziejki, które przepowiadały przyszłość naszym kochanym przedszkolakom.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl