logo

Wydarzenia


JASEŁKA W KOŚCIELE

JASEŁKA W KOŚCIELE

data dodania: poniedziałek 27 stycznia 2020

Przedstawienie w wykonaniu dzieci z oddziału zerówkowego z przedszkola Akademia Talentów Nekla odbyło się 19 stycznia podczas niedzielnej mszy św. dla dzieci, w kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Andrzeja Apostoła w Nekli, dzięki uprzejmości proboszcza ks. Wojciecha Schejna.

więcej
AKADEMIA W 28. FINALE WOŚP

AKADEMIA W 28. FINALE WOŚP

data dodania: poniedziałek 20 stycznia 2020

W niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowo- Widowiskowej w Nekli rozpoczął się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała pod hasłem „Wiatr w żagle – dla dziecięcej medycyny zabiegowej”. W imprezie zorganizowanej przez nekielski sztab nie mogło zabraknąć i nas…

więcej
INSTRUMENT W RAMIE ZAKLĘTY

INSTRUMENT W RAMIE ZAKLĘTY

data dodania: poniedziałek 20 stycznia 2020

Styczeń w Akademii Talentów rozpoczęliśmy od ciekawego koncertu z cyklu Klubu Małego Muzyka. Tym razem zatytułowany był bardzo tajemniczo: "Instrument w ramie zaklęty" i odbył się on w piątek 10 stycznia br.

więcej
WIGILIA W PRZEDSZKOLU

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

data dodania: piątek 17 stycznia 2020

Piątek 20 grudnia 2019 r. upłynął przedszkolakom z Akademii Talentów w świątecznej atmosferze. W każdej sali naszych milusińskich przywitał zapach pieczonych pierniczków. Od samego rana rozbrzmiewały też dźwięki kolęd i pastorałek, a kolorowe lampki na choinkach mieniły się jaśniej niż zwykle…

więcej
PRZEDŚWIĄTCZNE SPOTKANIA

PRZEDŚWIĄTCZNE SPOTKANIA

data dodania: poniedziałek 13 stycznia 2020

Zgodnie z naszą tradycją tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zapraszamy rodziny naszych przedszkolaków na spotkania, w czasie których oprócz życzeń i prezentów są wspaniałe występy artystyczne dzieci z wszystkich grup Przedszkola Akademii Talentów.

więcej
KOLĘDOWANIE Z KAPELĄ KARPATI

KOLĘDOWANIE Z KAPELĄ KARPATI

data dodania: wtorek 24 grudnia 2019

W czwartek 12 grudnia br. gościliśmy w Akademii Talentów uczestników programu telewizyjnego „Mam Talent” – Kapelę Karpati. Mieliśmy niezwykłą przyjemność wysłuchać kolęd w góralskich aranżacjach, ale również poszerzyć wiedzę na temat świątecznych zwyczajów na południu Polski.
więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl