logologo

Wydarzenia


ŚWIĘTO DYNI I INNYCH WARZYW

ŚWIĘTO DYNI I INNYCH WARZYW

data dodania: środa 10 listopada 2021

W piątek 29 października urządziliśmy prawdziwe święto wszystkim naszym smacznym i zdrowym Warzywom. Prym wśród tego kolorowego towarzystwa wiodła oczywiście nasza kochana Dynia, która zaprosiła wszystkich przedszkolaków do wspólnej zabawy.

więcej
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

data dodania: wtorek 9 listopada 2021

W dniu 22 października 2021 r. odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci z grupy Plastyków. Trzylatki bardzo ładnie zaprezentowały się w przygotowanym programie artystycznym, po którym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie.

 

więcej
DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

DZIEŃ POCZTY POLSKIEJ

data dodania: wtorek 9 listopada 2021

W październiku obchodzimy Dzień Poczty Polskiej i Dzień Znaczka Pocztowego. Z tej okazji w każdej grupie przedszkolnej odbyło się wiele zajęć poświęconych temu, jak funkcjonuje współczesna poczta i jakie były jej początki.

 

więcej
DZIEŃ CHŁOPCA

DZIEŃ CHŁOPCA

data dodania: piątek 15 października 2021

30 września świętowaliśmy Dzień Chłopca. W tym dniu nasi kochani przedszkolacy mogli się poczuć jak prawdziwi sportowcy, superbohaterowie, kowboje albo piraci. Szalone zabawy nie miały końca.

więcej
PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ

PRZEDSZKOLAKI ŚWIĘTUJĄ

data dodania: piątek 8 października 2021

We wtorek 21 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zaprosiliśmy wszystkie dzieci na niepowtarzalne, trójwymiarowe seanse w kinie sferycznym. Przedszkolaki miały okazję podziwiania niezwykłych widoków z głębin oceanów i przestrzeni kosmicznej.

więcej
POŻEGNANIE MUZYKÓW

POŻEGNANIE MUZYKÓW

data dodania: środa 14 lipca 2021

"Załóż różowe okulary i idź przez świat" - słowa tej piosenki towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków z grupy Muzyków, która odbyło się w środę 23 czerwca br. Zgromadzeni na widowni rodzice i zaproszeni goście mogli obejrzeć występy naszych absolwentów.
więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl