logo

Wydarzenia


OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

data dodania: wtorek 22 września 2020

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Ma się ono przyczynić również do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

więcej
WAKACJE W AKADEMII TALENTÓW

WAKACJE W AKADEMII TALENTÓW

data dodania: czwartek 17 września 2020

W lipcu i sierpniu Panie zapewniły dzieciom dużo atrakcji, przez co wakacyjny czas szybko minął. Wakacyjne zajęcia w Akademii Talentów były pełne uśmiechu i dobrej zabawy.

więcej
ZAKOŃCZENIE ROKU 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU 2019/2020

data dodania: czwartek 9 lipca 2020

W piątek 26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Akademii Talentów w grupach: Naukowcy, Artyści, Malarze, Muzycy i Plastycy. Niestety, ten dzień - ze względu na pandemię koronawirusa – musieliśmy zorganizować nieco inaczej niż dotychczas.

więcej
POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

data dodania: poniedziałek 6 lipca 2020

W środę 24 czerwca 2020 r. odbyła się krótka uroczystość pożegnania absolwentów Akademii Talentów. Mimo wielu powodów do wzruszeń spotkanie było jednak bardzo optymistyczne. Nasi kochani zerówkowicze - Sportowcy rozpoczną wkrótce kolejny etap – naukę w szkole podstawowej.

więcej
DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

data dodania: wtorek 16 czerwca 2020

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają zawsze młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym czasie dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależało, aby 1 czerwca był pełen atrakcji i wyjątkowy.

więcej
PATRIOTYCZNA MAJÓWKA

PATRIOTYCZNA MAJÓWKA

data dodania: czwartek 14 maja 2020

Początek maja to dni szczególnie ważne dla wszystkich Polaków. Pierwszego maja świętujemy rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, drugiego obchodzimy Dzień Flagi, a trzeciego – rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl