logo

Wydarzenia


WIELKANOC

WIELKANOC

data dodania: poniedziałek 20 kwietnia 2020

Zdalne nauczanie wymaga zaangażowania wielu osób, zarówno ze strony Akademii Talentów, jak również Rodziców i naszych kochanych Dzieci, którzy dzielnie stawiają czoła temu wyzwaniu. Przygotowania do tegorocznych Świąt Wielkanocnych wyglądały nieco inaczej, ale wszystkim sprawiły wiele radości.

więcej
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

data dodania: piątek 10 kwietnia 2020

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest 8 marca na całym świecie już od wielu, wielu lat. Tego dnia kobiety otrzymują życzenia i prezenty. W naszym przedszkolu ten wspaniały dzień uczciliśmy już 6 marca. W każdej grupie od rana panowała przemiła i radosna atmosfera.

więcej
WYCIECZKA DO ARENDEL

WYCIECZKA DO ARENDEL

data dodania: poniedziałek 6 kwietnia 2020

W środę 04.03.2020 r. dzieci z grup Sportowców i Plastyków odwiedziły wioskę norweską Arendel, która jest atrakcją agroturystyczną w stylu skandynawskim, znajdująca się w miejscowości Zagórów. Wioska ta znajduje się na pięknie zalesionym terenie.

więcej
OD CHARLESTONA DO HIP-HOPU

OD CHARLESTONA DO HIP-HOPU

data dodania: poniedziałek 23 marca 2020

W piątek 28 lutego 2020 r. po raz kolejny gościliśmy w naszym przedszkolu Klub Małego Muzyka z programem tanecznym zatytułowanym „Od charlestona do hip- hopu”. Był to program pełny muzycznych dźwięków i energii, a przedszkolaki zostały zapoznane z pochodzeniem czterech różnych stylów tańca.

więcej
KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY

data dodania: poniedziałek 9 marca 2020

Dnia 21.02.2020 r. odbyła się XV edycja konkursu plastycznego i czytelniczego ze znajomości twórczości D. Gellner i Cz. Janczarskiego zorganizowana w Zespole Szkół w Zasutowie. Zadaniem dzieci było m.in. samodzielne przygotowanie prac plastycznych z wykorzystaniem dowolnej techniki.

więcej
WALENTYNKI 2020

WALENTYNKI 2020

data dodania: wtorek 3 marca 2020

14 lutego 2020 r. przedszkolaki pod hasłem "Serduszko puka w rytmie cza-cza" świętowały Walentynki. Z tej okazji każdy miał na sobie czerwony element garderoby, a podczas drugiego śniadanka królowały czerwone przekąski. Jak co roku, działała też poczta walentynkowa!

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl