logologo

Wydarzenia


POŻEGNANIE PLASTYKÓW

POŻEGNANIE PLASTYKÓW

data dodania: poniedziałek 12 lipca 2021

We wtorkowe popołudnie 22.06.2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Plastyków. Ten dzień był dla wszystkich bardzo szczególny i wyjątkowy, ponieważ nasze przedszkolaki zakończyły pewien etap w swoim życiu i wyruszają w dalszą podróż edukacyjną.

więcej
DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

data dodania: sobota 12 czerwca 2021

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Żeby ten czas był niezapomniany wystarczą dobre chęci, zapał i kilka dobrych pomysłów. Dlatego nasze Panie zadbały o to, aby ten wtorek różnił się od zwykłego dnia.

więcej
DZIEŃ KOSMOSU

DZIEŃ KOSMOSU

data dodania: środa 9 czerwca 2021

Dnia 19 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kosmosu. Święto to zachęciło nas do zgłębiania tajemnic wszechświata, dzięki temu dzieci wzbogaciły swoją wiedzę i słownictwo o wyrazy związane z tematem kosmosu i wszechświata.

więcej
DZIEŃ PATRIOTY

DZIEŃ PATRIOTY

data dodania: czwartek 6 maja 2021

Za nami święta majowe, które zajmują szczególną rolę w historii Polski. Wszystkie grupy przedszkolne włączyły się w przygotowania do nich już w piątek 30 kwietnia. Uroczyste stroje, prace plastyczne w barwach narodowych, a także śpiew okolicznościowych pieśni wyrażają szacunek i miłość do Ojczyzny.

więcej
DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

data dodania: środa 28 kwietnia 2021

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.” (Florian Plit) Światowy Dzień Ziemi obchodziliśmy w naszym przedszkolu - jak co roku - 22 kwietnia.

więcej
ŚNIADANKO WIELKANOCNE

ŚNIADANKO WIELKANOCNE

data dodania: poniedziałek 12 kwietnia 2021

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijaństwa mające bogatą tradycję i  liczne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie, które poprzedza składanie sobie życzeń oraz dzielenie się jajkiem.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl