logo

Wydarzenia


W KRAINIE KRÓLA LWA

W KRAINIE KRÓLA LWA

data dodania: wtorek 24 grudnia 2019

Na poniedziałkowy poranek 16 grudnia i wyjazd na muzyczny spektakl do Wrześni czekały dzieci z radością. Tym razem aktorzy z Teatru Współczesnego przygotowali dla najmłodszych musical oparty na motywach jednego z najpopularniejszych filmów animowanych „Króla Lwa”.
więcej
GWIAZDA NAD BETLEJEM

GWIAZDA NAD BETLEJEM

data dodania: wtorek 24 grudnia 2019

Dnia 10 grudnia dzieci z grup Sportowców i Plastyków zaprezentowały się w pięknym przedstawieniu jasełkowym na Spotkaniu Wigilijnym zorganizowanym w Nekielskim Ośrodku Kultury dla podopiecznych Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
więcej
ŚWIĘTA Z GWIAZDAMI

ŚWIĘTA Z GWIAZDAMI

data dodania: czwartek 19 grudnia 2019

Taki tytuł nosił ostatni w tym roku kalendarzowym koncert z cyklu Klub Małego Muzyka. Gwiazdą spotkania był Chór, który zaprezentował naszym małym słuchaczom kolędy i piosenki świąteczne.

więcej
MIKOŁAJKI W AKADEMII

MIKOŁAJKI W AKADEMII

data dodania: poniedziałek 16 grudnia 2019

W piątek 6 grudnia czekało na dzieci wiele atrakcji: najpierw spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Kurtynka pt. „Pingwinkowi rewolucja”, a następnie wizyta niezwykłego gościa z odległej Laponii, czyli Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim grupom wiele prezentów i niespodzianek.

więcej
ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

data dodania: piątek 13 grudnia 2019

28 listopada (czwartek) nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Tego dnia wszystkie dziewczynki przebrały się za wróżki, a chłopcy za czarodziejów. Z kolei Panie - wróżki przygotowały dla dzieci wiele atrakcji.

więcej
ARTYSTYCZNIE DLA SENIORÓW

ARTYSTYCZNIE DLA SENIORÓW

data dodania: poniedziałek 9 grudnia 2019

W czwartek 14 listopada Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zorganizowało spotkanie z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Na cenie Nekielskiego Ośrodka Kultury z częścią artystyczną wystąpiły przedszkolaki z Akademii Talentów.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl