logologo

Wydarzenia


ŚWIĘTO DYNI

ŚWIĘTO DYNI

data dodania: piątek 6 listopada 2020

W piątek 30 października 2020 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Dyni. W tym dniu wszystkie przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a niektórzy przebrani w piękne dyniowe stroje. Dobra zabawa z konkursami trwała bardzo długo.

więcej
ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI

ŚWIATOWY DZIEŃ ORIGAMI

data dodania: środa 28 października 2020

Origami to sztuka składania papieru pochodząca z Chin, rozwinęła się w Japonii i dlatego uważana jest za tradycyjną sztukę japońską. W czwartek 22 października dzieci z naszego przedszkola włączyły się w obchody Dnia Origami i poznały tajniki tej sztuki.

więcej
PLASTIK - REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ

PLASTIK - REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ

data dodania: piątek 23 października 2020

Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania polegająca na zbiorowym sprzątaniu śmieci przez młodzież szkolną, harcerzy oraz członków organizacji ekologicznych, a także przez dzieci przedszkolne. W tym roku w wielu placówkach akcję zorganizowano w nieco innej formie.

więcej
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

data dodania: czwartek 22 października 2020

14 października był to nie zwykle ważny dzień dla dzieci z grupy Naukowców, którzy właśnie w tym dniu stali się prawdziwymi przedszkolakami. O godzinie 9.00 odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

więcej
ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

data dodania: wtorek 20 października 2020

W środę 14 października odbyły się w naszym przedszkolu uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Angelika Kurzawa złożyła życzenia wszystkim przedszkolakom, a pracownikom Akademii Talentów - również podziękowania za trud włożony w edukację dzieci.

więcej
DZIEŃ DRZEWA

DZIEŃ DRZEWA

data dodania: czwartek 15 października 2020

W przedszkolu Akademia Talentów dzieci obchodziły Dzień Drzewa w piątek 9 października. Celem tych niezwykłych zajęć było jak zwiększenie wśród przedszkolaków świadomości ekologicznej oraz zachęcanie do podejmowania działań proekologicznych dotyczących ochrony drzew.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl