logologo

Wydarzenia


DZIEŃ DRZEWA

DZIEŃ DRZEWA

data dodania: czwartek 15 października 2020

W przedszkolu Akademia Talentów dzieci obchodziły Dzień Drzewa w piątek 9 października. Celem tych niezwykłych zajęć było jak zwiększenie wśród przedszkolaków świadomości ekologicznej oraz zachęcanie do podejmowania działań proekologicznych dotyczących ochrony drzew.

więcej
DZIEŃ CHŁOPCA

DZIEŃ CHŁOPCA

data dodania: niedziela 11 października 2020

W środę 30 września 2020 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji Panie razem z dziewczynkami złożyły naszym małym dżentelmenom najlepsze życzenia oraz obdarowały upominkami. Wszystkie przedszkolaki brały udział we wspólnej zabawie, która trwała przez cały radosny dzień.

więcej
POWITANIE PANI JESIENI

POWITANIE PANI JESIENI

data dodania: czwartek 24 września 2020

Zgodnie z tradycją 22 września 2020 r. nasze przedszkolaki pożegnały astronomiczne lato, a przywitały piękną i cudowną Panią Jesień! Jest to pora roku, która charakteryzuje się tym, że z drzew spadają przeróżne kolorowe liście, kwitnie jarzębina i wrzos, o czym bardzo dobrze wszyscy wiedzą.

więcej
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

data dodania: wtorek 22 września 2020

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Ma się ono przyczynić również do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

więcej
WAKACJE W AKADEMII TALENTÓW

WAKACJE W AKADEMII TALENTÓW

data dodania: czwartek 17 września 2020

W lipcu i sierpniu Panie zapewniły dzieciom dużo atrakcji, przez co wakacyjny czas szybko minął. Wakacyjne zajęcia w Akademii Talentów były pełne uśmiechu i dobrej zabawy.

więcej
ZAKOŃCZENIE ROKU 2019/2020

ZAKOŃCZENIE ROKU 2019/2020

data dodania: czwartek 9 lipca 2020

W piątek 26 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Akademii Talentów w grupach: Naukowcy, Artyści, Malarze, Muzycy i Plastycy. Niestety, ten dzień - ze względu na pandemię koronawirusa – musieliśmy zorganizować nieco inaczej niż dotychczas.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl