logo

SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

data dodania: poniedziałek 23 września 2019

SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

Dnia 27 maja grupę Plastyków odwiedziła mama Marcelka, która z zawodu jest fotografem. Pani Karolina w sposób bardzo ciekawy opowiedziała o swojej pasji. Dzieci miały okazję zobaczyć profesjonalny sprzęt fotograficzny i niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas sesji fotograficznych.

Mali artyści mogli poczuć się jak prawdziwy fotograf i samodzielnie potrzymać aparat oraz zobaczyć jak świat wygląda z perspektywy obiektu. Mama Marcelka przywiozła ze sobą również bardzo dużo rekwizytów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się barwne sukienki, które każda dziewczynka miała okazję przymierzyć. Pani Karolina stworzyła wystawę zdjęć z wizerunkami swojej rodziny. Plastycy zapoznali się z różnymi formami fotografii: na płótnie, w formie kalendarza lub książki, kolaż. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały wiele pytań, odpowiadały również na pytania pani fotograf. Od teraz każdy wie, że zdjęcia to pamiątka uwieczniająca różne momenty w naszym życiu.

Na zakończenie nie mogło również zabraknąć wspólnego zdjęcia. To było bardzo interesujące spotkanie, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemy.


 

Anna Stachowiak, Agata Haenel


 


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl