logo

WIZYTA GRAFIKA

data dodania: czwartek 26 września 2019

WIZYTA GRAFIKA

Grupa Sportowców zaprosiła do siebie grafika. Każdy z niecierpliwością oczekiwał wizyty naszego niezwykłego gościa, a wśród dzieci pojawiały się pytania, na czym polega praca grafika. Pani Zuzanna, która zajmuje się tym zawodowo, zainspirowała nas i zaraziła swoją pasją.

Pani Zuzanna bardzo ciekawie opowiadała najpierw o swojej codziennej pracy, o tym iż może eksperymentować i tworzyć różne ciekawe projekty, które później pojawiają się np. na koszulkach. Nasza pani grafik zaproponowała nam stworzenie ptaków marzeń. Wszyscy z zaciekawieniem i z wielkim zapałem czekali na instrukcje. Każde dziecko wykonało skrzydło marzeń z przeróżnych materiałów, można było tworzyć je z kolorowych piórek, ze sznurków, skrawków przeróżnych barwnych materiałów, z foli aluminiowej oraz bąbelkowej. Następnie przedszkolaki przyczepiały wykonane magiczne skrzydła do olbrzymich ptaków z papieru, które miejmy nadzieję, kiedyś wzlecą i spełnią każde nasze marzenia. Nasze ptaki były śliczne i kolorowe, a przy tym niezwykłe.

W swój projekt Sportowcy włożyli naprawdę dużo pracy i zapału, a spotkanie z Panią grafik uzmysłowiło dzieciom, że są niezwykle kreatywne, a przy tym potrafią się świetnie bawić.
 

A. Przybylska


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl