logo

AKADEMIA W 28. FINALE WOŚP

data dodania: poniedziałek 20 stycznia 2020

AKADEMIA W 28. FINALE WOŚP

W niedzielę 12 stycznia w Hali Sportowo- Widowiskowej w Nekli rozpoczął się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała pod hasłem „Wiatr w żagle – dla dziecięcej medycyny zabiegowej”. W imprezie zorganizowanej przez nekielski sztab nie mogło zabraknąć i nas…

 

Chętnie pomagamy innym, dlatego i w tym roku wsparliśmy najwspanialszą z polskich imprez charytatywnych odbywających się także w naszym mieście. Tuż po godz. 16.00 na scenie pojawiły się dzieci z grup Malarzy, Artystów, Muzyków, Plastyków i Sportowców, które zaprezentowały się w muzyczno-tanecznym programie.

Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki z grupy Malarzy w porywającym do tańca utworze zespołu Safri Dou. Następnie swój układ taneczny do piosenki pt. „Smerfny rap” zaprezentowali Artyści, a Muzycy zatańczyli do wesołej piosenki „Baby shark”. Natomiast najstarsze z grup przygotowały występy do dwóch utworów. Plastycy zaśpiewali piosenkę pt. „Dżungla”, a następnie zatańczyli do utworu „Country roads”. Z kolei Sportowcy zagrali na bum-bum rurkach do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów” oraz zaprezentowali się w zabawie do piosenki „Gra w piratów”.

 

Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy gotowi pomagać. Z pewnością będziemy grać z WOŚP-em do końca świata i o jeden dzień dłużej! Serdecznie dziękuję naszym kochanym Przedszkolakom, wszystkim Rodzicom oraz mojej wspaniałej Kadrze Pedagogicznej.

 

Angelika Kurzawa


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl