logo

BALIK KARNAWAŁOWY

data dodania: poniedziałek 2 marca 2020

BALIK KARNAWAŁOWY

Dnia 12 lutego br. w naszym przedszkolu odbył się balik karnawałowy pt. ,,Bajeczne poszukiwania”. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola przebrane w cudowne stroje. Można było spotkać księżniczki, wróżki, policjantów, superbohaterów, strażaków. Aż ciężko zliczyć i wszystkich wymienić!

 

Z tej okazji zaprosiliśmy wyjątkowych gości – zaprzyjaźnionych animatorów z Art And Music, którzy poprowadzili nasz balik i zachęcili do wspólnej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi Paniami w tańcach oraz różnych konkursach i zabawach ruchowych czy tanecznych. Jednym z zadań było jak najszybsze przeniesienie wyjątkowo dużego ryżu pałeczkami do wybranej miski; nie była to łatwa konkurencja, natomiast nasze przedszkolaki poradziły sobie z tym znakomicie. Zamieniliśmy się także w kowboi i zatańczyliśmy do znanych piosenek country. Nie mogło zabraknąć zabaw we wspólnym kole oraz pociągu przy znanych nam melodiach. Wspólne tańce, zabawy oraz wizyta Minionka wprawiły wszystkich w wyśmienity nastrój, a z buziek dzieci nie znikał uśmiech.

 

Balik trzeba uznać za bardzo udany!

 

Sandra Bilak


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl