logo

DZIEŃ KOBIET

data dodania: piątek 10 kwietnia 2020

DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest 8 marca na całym świecie już od wielu, wielu lat. Tego dnia kobiety otrzymują życzenia i prezenty. W naszym przedszkolu ten wspaniały dzień uczciliśmy już 6 marca. W każdej grupie od rana panowała przemiła i radosna atmosfera.

 

Wszystkie – zarówno te małe, jak i duże – kobietki otrzymały serdeczne życzenia oraz wiele upominków i piękne kwiaty, a nasze sale wyglądały w tym szczególnym dniu bardzo kolorowo i radośnie. Dziewczynki były zachwycone ze wszystkich atrakcji, zorganizowanych zabaw i konkurencji specjalnie dla nich. Przedszkolaki bawiły się w rytmach tanecznych przebojów, a radości nie było końca.

 

Małe kobietki mogły poczuć się, jak prawdziwe damy, prezentując przeróżne stroje. Dziewczynki według własnego życzenia mogły skorzystać z „mini salonu piękności”, w którym miały malowane i ozdabiane paznokcie, a także plecione kolorowe warkoczyki. Później z uśmiechem na twarzy dumnie prezentowały się do zdjęć w kolorowej fotobudce. Natomiast Malarzy odwiedziła jedna z mam, która pokazała dzieciom, na czym polega praca masażysty. Pani Natalii Rz. serdecznie dziękujemy za interesujące zajęcia, a wszystkim chłopcom z Akademii – za pamięć i miło spędzone chwile z nami.

 

Z pewnością był to niezapomniany czas, pełen wrażeń i niesamowitych atrakcji dla każdej małej damy z naszego przedszkola.

 

Agnieszka Owczarzak


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl