logo

WIELKANOC

data dodania: poniedziałek 20 kwietnia 2020

WIELKANOC

Zdalne nauczanie wymaga zaangażowania wielu osób, zarówno ze strony Akademii Talentów, jak również Rodziców i naszych kochanych Dzieci, którzy dzielnie stawiają czoła temu wyzwaniu. Przygotowania do tegorocznych Świąt Wielkanocnych wyglądały nieco inaczej, ale wszystkim sprawiły wiele radości.

 

Niestety, z uwagi na epidemię koronawirusa, a w efekcie zamknięcie przedszkola, nasi milusińscy nie mogli uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach zaplanowanych na początku kwietnia, jak również nie brali udziału w spotkaniu z Zajączkiem, nie zasiedli też – jak zwykle – do przedszkolnego śniadanka wielkanocnego. W zamian, w ramach edukacji na odległość, wykonywali m.in. ciekawe prace plastyczne, uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, pomagali rodzicom w przygotowaniu uroczystego śniadanka. Spędzili ten czas w domu, z najbliższymi.

 

Dziękujemy Wam, Kochani Rodzice, za ogromną pomoc w edukacji przedszkolaków w tym wyjątkowym i niełatwym dla wszystkich okresie, dziękujemy za życzenia i pozdrowienia, dziękujemy również za przesłane zdjęcia. A Wy, Kochane Przedszkolaki, pracujcie dalej tak dzielnie i pięknie. Jesteśmy z Was bardzo dumne i gorąco Was pozdrawiamy, życząc dużo zdrowia!

 

Mamy nadzieję, do zobaczenia wkrótce!

 

Dyrekcja i Kadra Akademii Talentów


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl