logo

Wydarzenia


POŻEGNANIE POETÓW

POŻEGNANIE POETÓW

data dodania: poniedziałek 30 września 2019

We wtorek 18 czerwca 2019 r. w Nekielskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci z grupy Poetów. Absolwenci zaprezentowali się we wzruszającym programie artystycznym. Dzieciom żegnającym się z przedszkolem wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki.

więcej
TANECZNY POKAZ

TANECZNY POKAZ

data dodania: poniedziałek 30 września 2019

W podsumowaniu całorocznych zajęć tanecznych odbył się pokaz dla rodziców, po którym mali uczestnicy zajęć otrzymali od prowadzącej, pani Marii Górskiej – Ślebiody, dyplomy i gratulacje...

więcej
WIZYTA GRAFIKA

WIZYTA GRAFIKA

data dodania: czwartek 26 września 2019

Grupa Sportowców zaprosiła do siebie grafika. Każdy z niecierpliwością oczekiwał wizyty naszego niezwykłego gościa, a wśród dzieci pojawiały się pytania, na czym polega praca grafika. Pani Zuzanna, która zajmuje się tym zawodowo, zainspirowała nas i zaraziła swoją pasją.

więcej
SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

data dodania: poniedziałek 23 września 2019

Dnia 27 maja grupę Plastyków odwiedziła mama Marcelka, która z zawodu jest fotografem. Pani Karolina w sposób bardzo ciekawy opowiedziała o swojej pasji. Dzieci miały okazję zobaczyć profesjonalny sprzęt fotograficzny i niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas sesji fotograficznych.

więcej
WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

data dodania: wtorek 16 lipca 2019

Dnia 10 i 12 czerwca 2019 r. w Akademii Talentów odbyły się warsztaty kulinarne - prowadzone przez panią Weronikę - podczas których przedszkolaki poznały kolejne etapy wykonywania pizzy, składniki potrzebne do jej przygotowania oraz obejrzały specjalny piec do jej wypieku.

więcej
ALPAKI U AGI

ALPAKI U AGI

data dodania: piątek 12 lipca 2019

Dnia 14 czerwca br. dzieci z grupy Malarzy i Muzyków wraz z Paniami udały się na wycieczkę do Słomówka, aby bliżej poznać zwierzątka zwane alpakami. Przedszkolaki z zachwytem podziwiały piękne i puszyste zwierzątka…

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl