logologo

Wydarzenia


PLASTIK - REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ

PLASTIK - REZYGNUJĘ, REDUKUJĘ, SEGREGUJĘ

data dodania: piątek 23 października 2020

Sprzątanie świata to międzynarodowa kampania polegająca na zbiorowym sprzątaniu śmieci przez młodzież szkolną, harcerzy oraz członków organizacji ekologicznych, a także przez dzieci przedszkolne. W tym roku w wielu placówkach akcję zorganizowano w nieco innej formie.

więcej
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

data dodania: czwartek 22 października 2020

14 października był to nie zwykle ważny dzień dla dzieci z grupy Naukowców, którzy właśnie w tym dniu stali się prawdziwymi przedszkolakami. O godzinie 9.00 odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

więcej
ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

data dodania: wtorek 20 października 2020

W środę 14 października odbyły się w naszym przedszkolu uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor Angelika Kurzawa złożyła życzenia wszystkim przedszkolakom, a pracownikom Akademii Talentów - również podziękowania za trud włożony w edukację dzieci.

więcej
DZIEŃ DRZEWA

DZIEŃ DRZEWA

data dodania: czwartek 15 października 2020

W przedszkolu Akademia Talentów dzieci obchodziły Dzień Drzewa w piątek 9 października. Celem tych niezwykłych zajęć było jak zwiększenie wśród przedszkolaków świadomości ekologicznej oraz zachęcanie do podejmowania działań proekologicznych dotyczących ochrony drzew.

więcej
DZIEŃ CHŁOPCA

DZIEŃ CHŁOPCA

data dodania: niedziela 11 października 2020

W środę 30 września 2020 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji Panie razem z dziewczynkami złożyły naszym małym dżentelmenom najlepsze życzenia oraz obdarowały upominkami. Wszystkie przedszkolaki brały udział we wspólnej zabawie, która trwała przez cały radosny dzień.

więcej
POWITANIE PANI JESIENI

POWITANIE PANI JESIENI

data dodania: czwartek 24 września 2020

Zgodnie z tradycją 22 września 2020 r. nasze przedszkolaki pożegnały astronomiczne lato, a przywitały piękną i cudowną Panią Jesień! Jest to pora roku, która charakteryzuje się tym, że z drzew spadają przeróżne kolorowe liście, kwitnie jarzębina i wrzos, o czym bardzo dobrze wszyscy wiedzą.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl