logologo

Wydarzenia


WIOSNA, ACH TO TY!

WIOSNA, ACH TO TY!

data dodania: wtorek 6 kwietnia 2021

W piątek 19.03.2021r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

więcej
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

data dodania: poniedziałek 22 marca 2021

Dzień Kobiet świętowaliśmy w naszym przedszkolu w dniach 8 – 9 marca. Swoje święto obchodziły wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i – małe. Dzień Kobiet to była kolejna okazja do tego, aby przedszkolaki wzięły udział w ciekawych i fantastycznych zajęciach.

więcej
Dzień Kota

Dzień Kota

data dodania: czwartek 25 lutego 2021

17 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kota. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane w ciemnych kolorach. W czasie zajęć przedszkolaki zdobyły wiele nowych informacji o swoich pupilach.

więcej
WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

data dodania: środa 17 lutego 2021

Walentynki w naszym Przedszkolu to wspaniała okazja do zabawy, ale przede wszystkim to dzień miłości i przyjaźni. Jego celem jest zachęcenie dzieci do okazywania uczuć swoim kolegom i bliskim. Maluchy również mają swoje pierwsze przedszkolne miłości, dlatego z wielka radością wycinały serca i wykonywały walentynkowe laurki.

więcej
BALIK KARNAWAŁOWY

BALIK KARNAWAŁOWY

data dodania: piątek 5 lutego 2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale. Dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień, na który czekają wszyscy z niecierpliwością, ponieważ jest atrakcją dostarczającą wiele radości i pozytywnych przeżyć.

więcej
WIELKA ORKIESTRA

WIELKA ORKIESTRA

data dodania: czwartek 4 lutego 2021

Kolejny razy - tylko tegorocznie w inny sposób niż zazwyczaj - dzieci w przedszkola Akademia Talentów brały aktywny udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl