logo

Wydarzenia


DZIEŃ ZDROWIA

DZIEŃ ZDROWIA

data dodania: wtorek 7 maja 2019

11 kwietnia z okazji Dnia Zdrowia w przedszkolu przy ul. Dworcowej gościliśmy Panie z zespołu REHfitMED, natomiast placówkę przy ul. Irysowej odwiedziła pielęgniarka, pani Krystyna Markiewicz. Wszystkie panie w interesujący sposób opowiedziały o specyfice wykonywanego zawodu.
więcej
DZIEŃ SPORTU

DZIEŃ SPORTU

data dodania: poniedziałek 6 maja 2019

W piątek 5 kwietnia dzieci z najmłodszych grup świętowały Międzynarodowy Dzień Sportu. Tego dnia wszyscy przyszli do przedszkola ubrani na sportowo i rozpoczęli dzień od rozgrzewki, która była początkiem zmagań w wielu niełatwych konkurencjach.

więcej
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

data dodania: poniedziałek 6 maja 2019

Międzynarodowy Dzień Książki obchodziliśmy w Akademii Talentów 2 kwietnia. W tym dniu wszystkie podejmowane działania miały oczywiście na celu to, aby rozbudzić zainteresowania czytelnicze dzieci, popularyzować głośne codzienne czytanie najmłodszym oraz wdrażać do poszanowania książek.

więcej
DYSKOTEKOWE SKRZYPCE

DYSKOTEKOWE SKRZYPCE

data dodania: wtorek 23 kwietnia 2019

W piątek 12 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Klub Małego Muzyka. Tym razem był to koncert pt. "Dyskotekowe skrzypce"! A muzyczno-instrumentalny pojedynek stoczyli dwaj panowie: skrzypek i DJ. Jak zawsze świetnie się bawiliśmy!
więcej
DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETY

DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETY

data dodania: wtorek 23 kwietnia 2019

21 marca to dla Poetów nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale co ważniejsze jest to Dzień Kolorowej Skarpetki - czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, a  tegoroczne hasło brzmiało "Nie zostawiaj nikogo w tyle". Każdego roku przyłączamy się ochoczo do tej wspaniałej akcji.

 

więcej
DZIEŃ WODY

DZIEŃ WODY

data dodania: poniedziałek 15 kwietnia 2019

W piątek 22 marca obchodziliśmy w Akademii Talentów Światowy Dzień Wody. Zajęcia edukacyjne zostały połączone z wodnymi eksperymentami, które dla przedszkolaków okazały się świetną zabawą. Tego dnia odbył się również niezwykły pokaz wiosennych nakryć głowy. Prace konkursowe były przepiękne!

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl