logologo

Wydarzenia


#MALIPOWSTANCYna102

#MALIPOWSTANCYna102

data dodania: poniedziałek 21 grudnia 2020

Przedszkolaki z Akademii Talentów wzięły udział w kreatywnej lekcji historii w ramach akcji zorganizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Zadaniem było wykonanie wielkopolskiej rogatywki – czapki z daszkiem charakterystycznej dla Powstańców Wielkopolskich.

więcej
MIKOŁAJKI

MIKOŁAJKI

data dodania: czwartek 17 grudnia 2020

W piątek 4 grudnia 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na czerwono i nikt nie zapomniał o czapeczce Św. Mikołaja. Dzieci były bardzo grzeczne i nie mogły się doczekać wizyty wspaniałego gościa.

więcej
ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

data dodania: wtorek 8 grudnia 2020

Wigilia Św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki, od dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Dawniej uważano, że listopad to miesiąc magiczny, niezwykły, właśnie dlatego wszyscy ludzie wykorzystywali ten czas na przepowiadanie przyszłości, a panny pragnęły odgadnąć, jaki będzie ich przyszły mąż.

więcej
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

data dodania: czwartek 26 listopada 2020

We wtorek 10.11.2020 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości, które wypada 11 listopada. Jest to jedno z najważniejszych świąt państwowych, dlatego przedszkolaki uczciły ten dzień w wyjątkowy sposób.

więcej
DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

data dodania: czwartek 26 listopada 2020

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie niektóre z nich. W dzisiejszym świecie, w dobie wszechobecnego Internetu szczególnie warto przypominać dzieciom dawne klasyczne utwory.

więcej
PASOWANIE SPORTOWCÓW

PASOWANIE SPORTOWCÓW

data dodania: sobota 14 listopada 2020

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza i wyjątkowa uroczystość w życiu wszystkich dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla naszych najmłodszych pociech było to ogromne przeżycie.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl