logologo

Wydarzenia


POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

data dodania: poniedziałek 6 lipca 2020

W środę 24 czerwca 2020 r. odbyła się krótka uroczystość pożegnania absolwentów Akademii Talentów. Mimo wielu powodów do wzruszeń spotkanie było jednak bardzo optymistyczne. Nasi kochani zerówkowicze - Sportowcy rozpoczną wkrótce kolejny etap – naukę w szkole podstawowej.

więcej
DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

data dodania: wtorek 16 czerwca 2020

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają zawsze młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym czasie dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależało, aby 1 czerwca był pełen atrakcji i wyjątkowy.

więcej
PATRIOTYCZNA MAJÓWKA

PATRIOTYCZNA MAJÓWKA

data dodania: czwartek 14 maja 2020

Początek maja to dni szczególnie ważne dla wszystkich Polaków. Pierwszego maja świętujemy rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, drugiego obchodzimy Dzień Flagi, a trzeciego – rocznicę Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja.

więcej
WIELKANOC

WIELKANOC

data dodania: poniedziałek 20 kwietnia 2020

Zdalne nauczanie wymaga zaangażowania wielu osób, zarówno ze strony Akademii Talentów, jak również Rodziców i naszych kochanych Dzieci, którzy dzielnie stawiają czoła temu wyzwaniu. Przygotowania do tegorocznych Świąt Wielkanocnych wyglądały nieco inaczej, ale wszystkim sprawiły wiele radości.

więcej
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

data dodania: piątek 10 kwietnia 2020

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest 8 marca na całym świecie już od wielu, wielu lat. Tego dnia kobiety otrzymują życzenia i prezenty. W naszym przedszkolu ten wspaniały dzień uczciliśmy już 6 marca. W każdej grupie od rana panowała przemiła i radosna atmosfera.

więcej
WYCIECZKA DO ARENDEL

WYCIECZKA DO ARENDEL

data dodania: poniedziałek 6 kwietnia 2020

W środę 04.03.2020 r. dzieci z grup Sportowców i Plastyków odwiedziły wioskę norweską Arendel, która jest atrakcją agroturystyczną w stylu skandynawskim, znajdująca się w miejscowości Zagórów. Wioska ta znajduje się na pięknie zalesionym terenie.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl