logo

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

data dodania: czwartek 22 października 2020

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

14 października był to nie zwykle ważny dzień dla dzieci z grupy Naukowców, którzy właśnie w tym dniu stali się prawdziwymi przedszkolakami. O godzinie 9.00 odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

 

Akademia rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia przez przedszkolaków krótkiej części artystycznej. Nasi mali artyści zaprezentowali piękne wierszyki oraz piosenki. Nie mogło zabraknąć także części tanecznej, podczas której dzieci zamieniły się w wesołe pszczółki czy też piratów. Po zaprezentowaniu umiejętności wokalnych, recytatorskich i tanecznych nastąpiło złożenie przyrzeczenia oraz akt Pasowania na Przedszkolaka, poprzez dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną czerwoną kredką przez Panią Dyrektor.

Było to wielkie wydarzenie, któremu towarzyszyły niemałe przeżycia, ale wszystkie dzieci spisały się na medal. Każdy Przedszkolak na pamiątkę tego doniosłego aktu otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

 

Na zakończenie uroczystości na dzieci czekał słodki poczęstunek – przedszkolaki mogły skosztować pysznego tortu. Wszystkim Naukowcom gratulujemy i życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli pełnoprawnego przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych przyjemnych i pogodnych chwil w murach naszego Przedszkola.


 

Sandra Bilak


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl