logo

MIKOŁAJKI

data dodania: czwartek 17 grudnia 2020

MIKOŁAJKI

W piątek 4 grudnia 2020 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Mikołajki. W tym dniu wszyscy przyszli ubrani na czerwono i nikt nie zapomniał o czapeczce Św. Mikołaja. Dzieci były bardzo grzeczne i nie mogły się doczekać wizyty wspaniałego gościa.

Niestety, w tym roku Święty Mikołaj nie mógł do nas przyjechać, ale za to odwiedził nas wirtualnie. Został gorąco przywitany przez dzieci, jak i Panie. Z uwagą słuchaliśmy naszego gościa, a każda z grup zaśpiewała świąteczną piosenkę przygotowaną specjalnie dla niego. Na koniec wszystkie przedszkolaki zaprosiły Mikołaja za rok i obiecały, że w tym czasie będą bardzo grzeczne!

Oczywiście to nie wszystko! Po pożegnaniu Mikołaja dzieci miały bardzo trudne zadanie, a mianowicie musiały odnaleźć paczki z prezentami ukryte w swojej sali. Uroczy gość obdarował naszych milusińskich drobnymi upominkami i wszyscy musieli być bardzo grzeczni, ponieważ dla każdego znalazł się prezent.

To był dzień pełen pozytywnych wrażeń i na pewno nasze przedszkolaki dotrzymają danego słowa Świętemu Mikołajowi i będą grzeczne cały rok!

Dziękujemy całej Radzie Rodziców za pomoc Mikołajowi w przygotowaniu prezentów.


 

Agata Haenel


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl