logo

RAZEM NA ŚWIĘTA

data dodania: poniedziałek 21 grudnia 2020

RAZEM NA ŚWIĘTA

W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w akcji organizowanej przez MEN. Celem inicjatywy było zarówno zachęcenie przedszkolaków do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnoty i więzi międzypokoleniowych.

W tym wyjątkowym Świątecznym czasie zawsze byliśmy z nekielskimi Seniorami, zwłaszcza z członkami Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Nekli oraz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, uświetniając częścią artystyczną ich spotkania opłatkowe. W tym roku nie możemy się z nimi spotkać, ale przygotowaliśmy słodkie upominki, a także przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z grupy Artyści dostępne pod linkami umieszczonymi poniżej:

https://drive.google.com/file/d/1PnsE5Eljw1xlnC2RnD3SsJo-ggzr_omF/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1Bjo21rZHn_okSTAj0e9zZLcrON_KfzC7/view?usp=sharing

Mamy ogromną nadzieję, że „Mikołajkowy zawrót głowy” wprowadzi Was w nastrojową atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i umili czas oczekiwania.

Z okazji Narodzenia Pańskiego i na ten nadchodzący piękny czas życzymy Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, a także spokoju i powodzenia w Nowym 2021 Roku.

 

Dyrekcja i Pracownicy wraz z Dziećmi

z Przedszkola AKADEMIA TALENTÓW


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl