logologo

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

data dodania: środa 17 lutego 2021

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

Walentynki w naszym Przedszkolu to wspaniała okazja do zabawy, ale przede wszystkim to dzień miłości i przyjaźni. Jego celem jest zachęcenie dzieci do okazywania uczuć swoim kolegom i bliskim. Maluchy również mają swoje pierwsze przedszkolne miłości, dlatego z wielka radością wycinały serca i wykonywały walentynkowe laurki.

 

Warto też wspomnieć, że przedszkolaki dla podkreślenia wagi tego dnia ubrały się na czerwono. Zanim w piątek 12 lutego rozpoczęły się walentynkowe tańce z balonikami, dzieci rozmawiały ze swoimi wychowawczyniami o miłości, o tym kogo kochają i jak postępują wobec tych osób. Dużo radości i zaskoczenia przyniosły kartki walentynkowe wyciągane z walentynkowego pudełeczka, również Panie otrzymały od dzieci walentynkowe życzenia. W dobie panującej pandemii miłym rozwiązaniem okazały się nagrania krótkich filmików dzieci z życzeniami do swoich kolegów i rodziców.
 

Na koniec dnia nie zabrakło również słodkiego akcentu - lizaka w kształcie serduszka. To był szczególny dzień dla przedszkolaków, które z radością uczestniczyły w walentynkowych zabawach.
 

Arleta Łamaszewska


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl