logologo

DZIEŃ DZIECKA

data dodania: sobota 12 czerwca 2021

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Żeby ten czas był niezapomniany wystarczą dobre chęci, zapał i kilka dobrych pomysłów. Dlatego nasze Panie zadbały o to, aby ten wtorek różnił się od zwykłego dnia.

W czasie zajęć było więc sporo konkursów, zabawy w piasku kinetycznym, teatrzyk cieni, podróż do krainy dinozaurów, malowanie bluzek i torebek, a także piżamowe party. Nasze przedszkolaki przypomniały sobie również, jakie są podstawowe prawa dzieci.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia nasze pociechy otrzymały prezenty i mnóstwo słodkości. Było wesoło, kolorowo i bajkowo w naszym przedszkolu.

Drogie Dzieci, życzymy Wam spełnienia najskrytszych marzeń!

 

Wasze Panie


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl