logologo

POŻEGNANIE PLASTYKÓW

data dodania: poniedziałek 12 lipca 2021

POŻEGNANIE PLASTYKÓW

We wtorkowe popołudnie 22.06.2021 r. odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy Plastyków. Ten dzień był dla wszystkich bardzo szczególny i wyjątkowy, ponieważ nasze przedszkolaki zakończyły pewien etap w swoim życiu i wyruszają w dalszą podróż edukacyjną.

Plastycy zakończyli swoją 4-letnią przygodę z przedszkolem. Przez ten czas uczyli się bardzo pilnie, uczestniczyli w swoich pierwszych zabawach z rówieśnikami, czytali pierwsze książeczki, zdobywając bagaż wielu pozytywnych doświadczeń. Jesteśmy pewne, że każdy z naszych przedszkolaków świetnie sobie poradzi i zacznie nową drogę edukacyjną bez przeszkód.

Z okazji pożegnania z przedszkolem Plastycy wraz z paniami przygotowali przepiękny występ artystyczny, który był pełen śmiechu jak i łez. Wszyscy się wzruszyli, ponieważ ten dzień był bardzo szczególny i pełen przeżyć, zarówno dla przedszkolaków, rodziców, jak i wszystkich pracowników przedszkola.

W imieniu całej kadry przedszkolnej życzymy naszym absolwentom tego, co najlepsze oraz trzymamy za wszystkich kciuki, gdy po wakacjach rozpoczną pierwszy etap edukacji szkolnej.

Chcemy bardzo podziękować Pani Dyrektor za pomoc w organizacji uroczystości oraz rodzicom za zaangażowanie, wspaniałą pomoc i wsparcie w rozwoju naszych przyszłych uczniów.

 

„ …coś się zaczęło, coś się skończyło, ale najważniejsze, że RAZEM dobrze nam było … ”

Agata Haenel

 


 


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl