logologo

POŻEGNANIE MUZYKÓW

data dodania: środa 14 lipca 2021

POŻEGNANIE MUZYKÓW
"Załóż różowe okulary i idź przez świat" - słowa tej piosenki towarzyszyły Uroczystości Pożegnania Przedszkolaków z grupy Muzyków, która odbyło się w środę 23 czerwca br. Zgromadzeni na widowni rodzice i zaproszeni goście mogli obejrzeć występy naszych absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności, zarówno taneczne, jak i recytatorskie. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa i łzy w oczach rodziców. Po części artystycznej wychowawca grupy pani mgr Anna Łatas wręczyła dzieciom pamiątkowe książki, a pani dyrektor mgr Angelika Kurzawa złożyła dzieciom życzenia, wręczając dyplomy oraz podziękowała rodzicom za ich wieloletnie zaangażowanie w życie Akademii Talentów. Nie zabrakło też niespodzianek przygotowanych przez młodszą grupę Malarzy, które z radością przekazała wychowawczyni pani mgr Marzena Nowaczyk.

Po części oficjalnej było mnóstwo pamiątkowych zdjęć, uścisków i wzruszeń. Na dzieci i gości czekał słodki poczęstunek. Na długo zapamiętamy ten niezwykły dzień. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem.
Arleta Łamaszewska

powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl