logologo

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

data dodania: piątek 26 listopada 2021

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Jak co roku w przeddzień Święta Niepodległości upamiętnialiśmy odzyskanie przez nasz kraj suwerenności. Przedszkolaki z Akademii Talentów uroczyście obchodziły tę rocznicę, czcząc pamięć tamtych ważnych listopadowych dni…

Dzieci przygotowywały biało-czerwone chorągiewki i kotyliony. Wszystkie grupy wzięły udział w akcji MEN Szkoła do Hymnu. Nagrania hymnu, który zaśpiewały dzieci o godz. 11:11 zamieściliśmy w naszej przedszkolnej aplikacji. Przygotowania do obchodów świąt narodowych są dla nas zawsze doskonałą okazją do kształtowania postaw patriotycznych, w tym szacunku do symboli narodowych: godła, flagi i hymnu.

Natomiast 11 listopada delegacja z naszego przedszkola uczestniczyła w obchodach Święta Niepodległości na nekielskim Rynku i złożyła kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym ofiary walk za niepodległość naszego kraju.

 


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl