logologo

DZIEŃ KOBIET

data dodania: piątek 25 marca 2022

DZIEŃ KOBIET

Z okazji wyjątkowego dnia – Dnia Kobiet – nie mogło, oczywiście, zabraknąć w naszym przedszkolu zabaw i tańców. Ten radosny i przepełniony kwiatami dzień, świętowaliśmy 8 i 9 marca. W tym szczególnym czasie wszystkie kobietki otrzymały najszczersze życzenia oraz upominki.

 

Podczas świętowania było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się wszystkie przedszkolaki. Wiele emocji i radości sprawiły wcześniej przygotowane zabawy, konkurencje, jak i tematy przewodnie imprez. Mogliśmy poczuć się, jakbyśmy byli na parkiecie dyskoteki niczym z lat 70. Pomogły nam w tym kolorowe i kwieciste ubrania, dzwony oraz bujne fryzury. Najmłodsze z naszych kobietek dzięki różnorodnej biżuterii i szarfom, mogły stać się prawdziwymi małymi pięknościami. Inne dziewczynki przygotowywały pyszne babeczki i kawiarenkę dla chłopców; super pomysłem było również przeniesienie się do Krainy Jednorożców. To był naprawdę mile spędzony czas! Wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i – małe, mogły poczuć się niezwykle wyjątkowo.

 

Uśmiechy były widoczne na twarzach dzieci cały dzień! W naszych salach panował wesoły i pogodny nastrój. Wszystkie Panie oraz dziewczynki z przedszkolnych ławek dziękują chłopcom za życzenia, prezenty i piękne uśmiechy. Jak dobrze być kobietą!

 

Weronika Szczecińska

 


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl