logologo

POŻEGNANIE GRUPY ARTYŚCI

data dodania: czwartek 13 października 2022

POŻEGNANIE GRUPY ARTYŚCI

Co dzisiaj za święto? Skąd taki nastój? Każdy z nas pięknie ubrany i stoi grzecznie w półkolu. Uroczystość jest dziś wielka - żegnamy absolwentów!

21 czerwca 2022 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego wraz z pożegnaniem starszaków - naszych kochanych „Artystów”. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnania.

Najważniejszym punktem uroczystości był występ absolwentów, którzy zaprezentowali się w tańcu do muzyki klasycznej. Piękny układ taneczny wzbudził zachwyt wśród przybyłych rodziców. Każde dziecko miało też do zaprezentowania swoją rolę, wszyscy wypadli doskonale. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania i upominki. Dzieci otrzymały m.in. okolicznościowe dyplomy, książki, kubki, magnesy i inne pamiątki, które będą im przypominać przedszkole i spędzony w nim miłe chwile.

Kolejni absolwenci z Akademii Talentów opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

Monika Wiśniewska


 


powrót do listy

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl