• Kontrast
  • Wielkość czcionki
  • A-
  • A
  • A+
logo logo
Godło Polski
PRZEDSZKOLAKI NA MEDAL

PRZEDSZKOLAKI NA MEDAL

Dodano: piątek 20 października 2023

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się,

od maluch po starszaka - wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!
 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy w Akademii Talentów 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić rangę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Z tej okazji zorganizowaliśmy w przedszkolu niezapomniane sportowe atrakcje.

W naszych grupach ten dzień przepełniony był zabawami i konkurencjami sportowymi. Wykorzystaliśmy tunele, chusty, piankowe poduchy i piłeczki oraz sprzęt z naszej mini sali gimnastycznej. Dzięki nim nie zabrakło Nam kreatywności w organizacji kolejnych konkurencji sportowych. Było bardzo wesoło i kolorowo, a także smacznie, ponieważ tak ważny dzień, nie mógł odbyć się bez słodkości. A za udział w aktywnościach fizycznych dzieci otrzymały medale.

Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym wychowankom wielu pozytywnych wrażeń, a także był świetną okazją do integracji przy wspólnej zabawie. Na buziach naszych przedszkolaków pojawiły się szerokie i szczere uśmiechy, wszyscy czerpali radość z bycia przedszkolakiem.

Życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych, pozytywnych doświadczeń i niech Wasze marzenia spełniają się!

Weronika Szczecińska