logo

Wydarzenia


MIKOŁAJKI W AKADEMII

MIKOŁAJKI W AKADEMII

data dodania: poniedziałek 16 grudnia 2019

W piątek 6 grudnia czekało na dzieci wiele atrakcji: najpierw spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Kurtynka pt. „Pingwinkowi rewolucja”, a następnie wizyta niezwykłego gościa z odległej Laponii, czyli Świętego Mikołaja, który wręczył wszystkim grupom wiele prezentów i niespodzianek.

więcej
ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY

data dodania: piątek 13 grudnia 2019

28 listopada (czwartek) nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Tego dnia wszystkie dziewczynki przebrały się za wróżki, a chłopcy za czarodziejów. Z kolei Panie - wróżki przygotowały dla dzieci wiele atrakcji.

więcej
ARTYSTYCZNIE DLA SENIORÓW

ARTYSTYCZNIE DLA SENIORÓW

data dodania: poniedziałek 9 grudnia 2019

W czwartek 14 listopada Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zorganizowało spotkanie z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Na cenie Nekielskiego Ośrodka Kultury z częścią artystyczną wystąpiły przedszkolaki z Akademii Talentów.

więcej
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

data dodania: wtorek 3 grudnia 2019

26. listopada w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień  Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie. Dzieci dostały specjalnie przygotowane na tę okazję misiowe opaski na  głowę i uczestniczyły w ciekawych zajęciach.
więcej
DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA

DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA

data dodania: piątek 29 listopada 2019

W całej Europie w listopadzie obchodzony jest Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Jego cel to promocja zdrowego trybu życia wśród najmłodszych i dobrych nawyków żywieniowych.
więcej
PARTIOTYCZNY KONCERT

PARTIOTYCZNY KONCERT

data dodania: poniedziałek 18 listopada 2019

W piątek 8 listopada do naszego przedszkola zawitał Klub Małego Muzyka z koncertem pt. „Fryderyk czy Frycek Chopin?” Dzieci wysłuchały utworów najwybitniejszego polskiego kompozytora i pianisty, a następnie włączając się w akcję „Szkoła do hymnu” odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego”.
więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl