logo

Wydarzenia


WIZYTA GRAFIKA

WIZYTA GRAFIKA

data dodania: czwartek 26 września 2019

Grupa Sportowców zaprosiła do siebie grafika. Każdy z niecierpliwością oczekiwał wizyty naszego niezwykłego gościa, a wśród dzieci pojawiały się pytania, na czym polega praca grafika. Pani Zuzanna, która zajmuje się tym zawodowo, zainspirowała nas i zaraziła swoją pasją.

więcej
SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

data dodania: poniedziałek 23 września 2019

Dnia 27 maja grupę Plastyków odwiedziła mama Marcelka, która z zawodu jest fotografem. Pani Karolina w sposób bardzo ciekawy opowiedziała o swojej pasji. Dzieci miały okazję zobaczyć profesjonalny sprzęt fotograficzny i niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas sesji fotograficznych.

więcej
WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

WARSZTATY KULINARNE Z PIZZĄ

data dodania: wtorek 16 lipca 2019

Dnia 10 i 12 czerwca 2019 r. w Akademii Talentów odbyły się warsztaty kulinarne - prowadzone przez panią Weronikę - podczas których przedszkolaki poznały kolejne etapy wykonywania pizzy, składniki potrzebne do jej przygotowania oraz obejrzały specjalny piec do jej wypieku.

więcej
ALPAKI U AGI

ALPAKI U AGI

data dodania: piątek 12 lipca 2019

Dnia 14 czerwca br. dzieci z grupy Malarzy i Muzyków wraz z Paniami udały się na wycieczkę do Słomówka, aby bliżej poznać zwierzątka zwane alpakami. Przedszkolaki z zachwytem podziwiały piękne i puszyste zwierzątka…

więcej
PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

data dodania: piątek 5 lipca 2019

W poniedziałek 3 czerwca i w środę 5 czerwca w Stajni Maskawa odbył się Piknik Rodzinny. Tego dnia dzieci z grup: Malarze, Artyści i Plastycy oraz Sportowcy, Muzycy i Poeci zaprosiły swoich najbliższych, aby wspólnie z nimi uczcić ich święto.

 

więcej
PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH

PRZEGLĄD TAŃCÓW LUDOWYCH

data dodania: czwartek 4 lipca 2019

W dniu 11 czerwca grupa dzieci starszych reprezentowała Akademię Talentów w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole „Mali Einsteini”. Przedszkolaki zatańczyły do dwóch utworów: poloneza i walcerka. Następnie zaśpiewały ludową piosenkę.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl