logologo

Wydarzenia


DZIEŃ KOSMOSU

DZIEŃ KOSMOSU

data dodania: środa 9 czerwca 2021

Dnia 19 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Kosmosu. Święto to zachęciło nas do zgłębiania tajemnic wszechświata, dzięki temu dzieci wzbogaciły swoją wiedzę i słownictwo o wyrazy związane z tematem kosmosu i wszechświata.

więcej
DZIEŃ PATRIOTY

DZIEŃ PATRIOTY

data dodania: czwartek 6 maja 2021

Za nami święta majowe, które zajmują szczególną rolę w historii Polski. Wszystkie grupy przedszkolne włączyły się w przygotowania do nich już w piątek 30 kwietnia. Uroczyste stroje, prace plastyczne w barwach narodowych, a także śpiew okolicznościowych pieśni wyrażają szacunek i miłość do Ojczyzny.

więcej
DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI

data dodania: środa 28 kwietnia 2021

„Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.” (Florian Plit) Światowy Dzień Ziemi obchodziliśmy w naszym przedszkolu - jak co roku - 22 kwietnia.

więcej
ŚNIADANKO WIELKANOCNE

ŚNIADANKO WIELKANOCNE

data dodania: poniedziałek 12 kwietnia 2021

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijaństwa mające bogatą tradycję i  liczne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie, które poprzedza składanie sobie życzeń oraz dzielenie się jajkiem.

więcej
WIOSNA, ACH TO TY!

WIOSNA, ACH TO TY!

data dodania: wtorek 6 kwietnia 2021

W piątek 19.03.2021r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

więcej
DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

data dodania: poniedziałek 22 marca 2021

Dzień Kobiet świętowaliśmy w naszym przedszkolu w dniach 8 – 9 marca. Swoje święto obchodziły wszystkie kobiety, zarówno te duże jak i – małe. Dzień Kobiet to była kolejna okazja do tego, aby przedszkolaki wzięły udział w ciekawych i fantastycznych zajęciach.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl