logologo

Wydarzenia


Dzień Kota

Dzień Kota

data dodania: czwartek 25 lutego 2021

17 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kota. W tym dniu wszystkie dzieci przyszły ubrane w ciemnych kolorach. W czasie zajęć przedszkolaki zdobyły wiele nowych informacji o swoich pupilach.

więcej
WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

WALENTYNKI W PRZEDSZKOLU

data dodania: środa 17 lutego 2021

Walentynki w naszym Przedszkolu to wspaniała okazja do zabawy, ale przede wszystkim to dzień miłości i przyjaźni. Jego celem jest zachęcenie dzieci do okazywania uczuć swoim kolegom i bliskim. Maluchy również mają swoje pierwsze przedszkolne miłości, dlatego z wielka radością wycinały serca i wykonywały walentynkowe laurki.

więcej
BALIK KARNAWAŁOWY

BALIK KARNAWAŁOWY

data dodania: piątek 5 lutego 2021

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale. Dla przedszkolaków bal karnawałowy to dzień, na który czekają wszyscy z niecierpliwością, ponieważ jest atrakcją dostarczającą wiele radości i pozytywnych przeżyć.

więcej
WIELKA ORKIESTRA

WIELKA ORKIESTRA

data dodania: czwartek 4 lutego 2021

Kolejny razy - tylko tegorocznie w inny sposób niż zazwyczaj - dzieci w przedszkola Akademia Talentów brały aktywny udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej
WIGILIA W PRZEDSZKOLU

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

data dodania: czwartek 21 stycznia 2021

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej ,,przedszkolnej rodzinie”. W Akademii Talentów, jak co roku, dzieci przez cały okres przedświąteczny poznawały tradycje i zwyczaje oraz chętnie i aktywnie uczestniczyły w przygotowaniach: wykonywały dekoracje oraz ozdabiały pierniczki.

więcej
RAZEM NA ŚWIĘTA

RAZEM NA ŚWIĘTA

data dodania: poniedziałek 21 grudnia 2020

W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w akcji organizowanej przez MEN. Celem inicjatywy było zarówno zachęcenie przedszkolaków do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnoty i więzi międzypokoleniowych.

więcej

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl